Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Кабмін дозволив тренуватися спортсменам під час карантину

22.04.2020, 12:45
1556
0

Дозволені індивідуальні тренувальні заняття спортсменів штатних команд національних збірних з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю
Дозволені індивідуальні тренувальні заняття спортсменів штатних команд національних збірних з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю

15 квітня 2020 року Кабмін видав Постанову № 284, якою вніс зміни до п. 2 урядової Постанови № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".

Так, дозволені індивідуальні тренувальні заняття (біг, хода, їзда на велосипеді, рух на активних візках спортсменів з інвалідністю) спортсменів штатних команд національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю, за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Візьміть під контроль усі ризики, з якими зіштовхується ваша компанія. Спробуйте LIGA360 - екосистему хмарних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. LIGA360 інтегрувала всі продукти компанії ЛІГА:ЗАКОН в єдиний інформаційний простір, щоб об'єднати всю команду для спільного управління ризиками та пошуку нових можливостей в режимі віддаленої роботи.

Замовити безкоштовний повний тестовий доступ на 4 доби до LIGA360 та ключових продуктів ЛІГА:ЗАКОН можна тут.

Також читайте:

Кому не потрібно самоізолюватися після поїздки за кордон

Відпустка за власний рахунок під час карантину

Лікарняний під час карантину: особливий порядок видачі листків і оплати


Увійдіть, щоб залишити коментар