Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

За несвоєчасну сплату ЄСВ штрафувати не будуть до кінця травня

Реклама

Офіс великих платників податків роз'яснює "карантинні" законодавчі зміни в частині адміністрування ЄСВ, передбачені Законом від 30.03.2020 №540, яким продовжено до 31 травня 2020 року строки тимчасового незастосування штрафних санкцій, за такі порушення:

- несвоєчасна сплата (несвоєчасне перерахування) ЄСВ;

- неповну сплата або несвоєчасну сплату суми ЄСВ одночасно з видачею сум виплат на які нараховується єдиний внесок (авансових платежів);

- несвоєчасне подання звітності, передбаченої Законом № 2464, до податкових органів. При цьому абзаци другий та третій пункту 7 частини одинадцятої статті 25 Закону №2464 щодо такого порушення вчиненого у періоди з 1 по 31 березня з 1 по 30 квітня та з 1 по 31 травня 2020 року не застосовуються.

Тобто сплачувати ЄСВ та подавати звітність потрібно, але за вищезазначені порушення лише тимчасово не будуть застосовуватись штрафні санкції, а саме до 31 травня 2020 року 

А також Законом № 2464 подовжено до 31 травня 2020 року терміни ненарахування платникам ЄСВ пені при цьому нарахована пеня за періоди з 1 по 31 березня з 1 по 30 квітня та з 1 по 31 травня 2020 року підлягає списанню.

Рецепт легкої звітності - сервіс REPORT. Все, що необхідно бухгалтеру та підприємцю за демократичними цінами. Придбайте в травні зі знижкою 20%.

Щоб тримати в фокусі важливі для вашого бізнесу зміни, замовляйте тестовий доступ до рішення LIGA360. Моніторинг змін законодавства, судових рішень, контроль змін в діяльності партнерів і конкурентів, налаштування персональної стрічки новин з джерел, яким довіряєте ви та ще 10 інструментів для командного управління ризиками і можливостями під час кризи.

Читайте також: Нововведення щодо ЄСВ: роз'яснення податкової

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини