Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Вже з 11 травня українці почнуть виходити на роботу: нові послаблення карантину

Реклама

Уряд опублікував постанову від 4 травня 2020 р. № 343 про послаблення карантинних обмежень з 11 травня.

Нагадаємо, раніше Уряд анонсував 5 етапів виходу з карантину.

Зокрема, буде дозволена робота перукарень, літніх майданчиків закладів громадського харчування, відвідування парків, торговельного (виключно в магазинах, зокрема магазинах, що розташовані у ТРЦ) і побутового обслуговування населення за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів засобами індивідуального захисту та перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів.

Дозволена діяльність адвокатів, нотаріусів, аудиторів, психологів, підприємств, які працюють у галузі ЗМІ, зокрема точок продажу преси, друкарень, редакцій, логістичних підприємств у сфері доставки паперу та друкованих видань. Здійснення журналістами та іншими працівниками ЗМІ телевізійної зйомки, виробництва телевізійного продукту, іншої журналістської діяльності, зокрема на вулицях населених пунктів, у приміщеннях підприємств, установ, організацій, органів державної влади тощо, за умови обмеження кількості осіб, задіяних для виробництва телевізійного продукту в одному місці, не більше 50 осіб.

Зверніть увагу! Раніше були представлені умови роботи бізнесу при послабленні карантину

Докладніше дивіться в інфографіці від Кабміну

Читайте також:

Коли українцям чекати відновлення авіасполучення

В'їзд на територію Києва, діяльність магазинів, ринків і МАФів: розпорядження КМДА

Створюйте власний інфопростір в екосистемі LIGA360. Ви можете отримувати автоматичні сповіщення про критичні зміни, важливі для вашого бізнесу, формувати стрічку новин і працювати в єдиному середовищі з колегами. Замовте тест, щоб оперативно приймати антикризові рішення разом з командою.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини