Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Порушення строків сплати податків: чи застосовуються штрафні санкції

Реклама

У разі погашення податкового зобов'язання протягом періоду з 1 березня по 31 травня 2020 року у зв'язку із порушенням строків сплати податкових зобов'язань, визначених ст. 57 ПКУ, штрафні санкції відповідно до ст. 126 ПКУ не застосовуються. Про це нагадує ДПС у Рівненській області.

Тобто, якщо строк сплати узгодженої суми грошового зобов'язання припадає на зазначений період, і цей період порушено, то сплата зазначеної суми платником податку відбувається без застосування штрафних санкцій.

Таке звільнення не поширюється на випадки порушення сплати узгодженої суми грошового зобов'язання з ПДВ, акцизного податку та рентної плати.

Також, якщо платник допустить заниження податкових зобов'язань протягом періоду з 1 березня по 31 травня 2020 року, то штрафні санкції передбачені п. 123.1 ст. 123 ПК не застосовуються, крім санкцій за заниження податкових зобов'язань з ПДВ, акцизного податку та рентної плати.

Крім того, протягом періоду з 1 березня по 31 травня 2020 року платникам податків не нараховується пеня, а нарахована, але не сплачена за цей період пеня підлягає списанню.

Рецепт легкої звітності - сервіс REPORT. Все, що необхідно бухгалтеру та підприємцю за демократичними цінами. Придбайте в травні зі знижкою 20%.

Сервіс також доступний у екосистемі з управління ризиками LIGA360. Спробуйте створити свій власний інфорпростір з LIGA360: власна стрічка новин, моніторинг правового поля, бізнес-розвідка про конкурентів і партнерів, спільний чат з командою та багато інших корисних інструментів. Замовляйте тест

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини