Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Інформацію з реєстру боржників за кредитами можна буде отримати онлайн

Реклама

Національний банк України планує надати дистанційний доступ до свого Кредитного реєстру.

Про це повідомили на сайті Нацбанку.

Що таке Кредитний реєстр

У Національного банку з 2018 року є Кредитниий реєстр. Там зібрана інформація про всіх позичальників, які мають заборгованість перед банками більше 100 мінімальних зарплат (понад 472 300 грн).

Загалом про понад 75 тис. боржників: 48 тис. громадян та 27 тис. компаній

Навіщо Нацбанк планує надати дистанційний доступ до свого Кредитного реєстру

Національний банк підготував проект, завдяки якому всі банки та боржники (про яких занесена інформація в реєстр) зможуть отримувати доступ до інформації при надсиланні запиту. Це дозволяє банкам правильно оцінювати кредитні ризики, а загалом сприяє відновленню кредитування. В умовах карантину та обмежувальних заходів, пов'язаних із поширенням коронавірусу COVID-19, цей крок дозволить заявникам - населенню та юридичним особам - отримати інформацію з Кредитного реєстру Національного банку зручніше та швидше.

Як саме можна отримати інформацію з Кредитного реєстру

Для отримання інформації буде необхідно:

- надіслати запит до пошуковоії системи Кредитного реєстру в електронній формі.

При цьому верифікація даних для населення може здійснюватися за допомогою Системи BankID Національного банку або кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

- подати заяву в електронній формі, підписану особистим КЕП. Юридична особа може підписати заяву кваліфікованим електронним підписом свого керівника.

Візьміть під контроль усі ризики, з якими зіштовхується ваша компанія. Спробуйте LIGA360 - екосистему хмарних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. LIGA360 інтегрувала всі продукти компанії ЛІГА:ЗАКОН в єдиний інформаційний простір, щоб об'єднати всю команду для спільного управління ризиками та пошуку нових можливостей в режимі віддаленої роботи.

Замовити повний тестовий доступ на 4 доби до LIGA360 та ключових продуктів ЛІГА:ЗАКОН можна тут.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини