Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Діють нові карантинні обмеження

Реклама

22 червня набула чинності постанова Кабміну № 500, якою внесено зміни до карантинних обмежень.

Зокрема, карантин продовжили до 31 липня 2020 року та встановили деякі обмеження та правила щодо графіку роботи підприємств.

На період дії карантину робота розпочинається:

- в органах виконавчої влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування о 8 годині;

- в центрах надання адміністративних послуг, органах соціального захисту населення, територіальних органах Пенсійного фонду України                  о 10 годині.

Рекомендовано суб'єктам господарювання на період дії карантину внести (у разі необхідності) зміни до режимів їх роботи з метою встановлення початку роботи о 9, 10 чи більш пізній годині. Зокрема, встановити початок роботи о 10 або більш пізній годині для таких видів економічної діяльності:

  • оптова та роздрібна торгівля;

  • ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів;

  • поштова та кур'єрська діяльність;

  • тимчасове розміщування та організація харчування;

  • страхова діяльність;

  • освіта;

  • надання соціальної допомоги;

  • мистецтво, спорт, розваги та відпочинок.

Дізнатися чи потрапила ваша компанія в графіки планових перевірок державних органів нагляду і контролю можна також за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Крім того, ви можете перевірити благонадійність контрагента, який вас цікавить.

Забороняється перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих масок, що закривають ніс та рот та  перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу.

Під забороною і проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі). Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.

Заборонена діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Перевізники можуть здійснювати регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення тільки у межах кількості місць для сидіння та  неcуть відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту та контроль використання засобів індивідуального захисту пасажирами.

На території регіонів із значним поширенням COVID-19 запроваджується посилення протиепідемічних заходів, зокрема, обмеження щодо:

  • проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів;

  • діяльності закладів, що надають послуги з розміщення;

  • здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень у міському, приміському, міжміському внутрішньообласному та міжобласному сполученні;

  • перевезення пасажирів метрополітеном;

  • відвідування закладів дошкільної освіти;

  • роботи закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів, закладів культури;

  • діяльності закладів харчування.

Значним поширенням вважається регіон, у якому завантаженість ліжок у закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить більш як 50 %, коефіцієнт виявлення випадків інфікування становить більш як 11 %, а динаміка зростає більше ніж на 10 % (показник динаміки зростання застосовується у разі реєстрації більше восьми випадків на 100 тис. населення сумарно за останні сім днів).

Посилення протиепідемічних заходів застосовується та припиняється на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке приймається за поданням головного державного санітарного лікаря регіону.

Стежите за новинами вашої галузі? Спробуйте створити свій власний інфорпростір в екосистемі LIGA360. Власна стрічка новин і моніторинг з понад 1835 медіа, 20 телеканалів, 15 радіостанцій, 1 800 інтернет та друкованих ЗМІ. Обирайте, що читати саме вам! Спробувати LIGA360

Читайте також: Відновлення перевірок Держпраці: що варто врахувати бізнесу

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини