Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Коли закінчаться карантинні пільги з ПДВ

9.07.2020, 09:09
474
0

Усе залежить від тривалості карантину
Усе залежить від тривалості карантину

ДПС у ІПК від 23.06.2020 р. № 2520/6/99-00-05-06-02-06/ІПК надала роз'яснення щодо граничних термінів застосування режиму звільнення від оподаткування ПДВ, встановленого пунктом 71 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України.

Згідно з пунктом 71 підрозділу 2 розділу XX Кодексу від оподаткування податком на додану вартість звільняються такі операції:

  • з ввезення на митну територію України товарів (в тому числі лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання), необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (СОVID-19), перелік яких визначено Кабінетом Міністрів України;

  • з постачання на митній території України товарів (в тому числі лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання), необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (СОVID-19), перелік яких визначено Кабінетом Міністрів України.

Норми цього пункту застосовуються до операцій, здійснених в період, починаючи з 17 березня 2020 року, і до останнього числа місяця, в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, на всій території України.

Таким чином, режим звільнення від оподаткування ПДВ застосовується до останнього числа місяця, на який припадатиме дата завершення дії карантину.

Нагадаємо, дію карантину продовжили до 31 липня. 

Звітність - не проблема з REPORT. Сервіс онлайн-звітності містить актуальні форми, підказки до заповнення, а також найзручнішу систему керування ПДВ. Замовляйте тестовий доступ на 7 днів та переконайтеся самі.


Увійдіть, щоб залишити коментар