Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Нацбанк дозволив підписувати документи цифровим власноручним підписом

Реклама

Нацбанк  постановою Правління Національного банку № 110, що набрала чинності з 1 серпня 2020 року, вдосконалив порядок застосування цифрового власноручного підпису в банківській системі України.

Зокрема регулятор скасував обмеження на створення цифрового власноручного підпису лише одним інструментом підписання - стилусом та поширив можливість підписання документів цифровим власноручним підписом на осіб, які виявили бажання скористатися банківськими та/або фінансовими послугами банку.

Як зазначено у повідомленні, такі новації матимуть позитивний вплив на ринок банківських послуг та поширення фінансової інклюзії, адже спростять для банків процес залучення нових клієнтів та укладення договорів з ними.

Стежите за новинами вашої галузі? Спробуйте створити свій власний інфопростір в екосистемі LIGA360. Власна стрічка новин і моніторинг з понад 1835 медіа, 20 телеканалів, 15 радіостанцій, 1 800 інтернет-видань і друкованих ЗМІ. Обирайте що читати саме вам! Спробувати LIGA360

А для того, щоб відстежити згадування про будь-який бренд і відгуки про компанію, скористайтеся модулем системи аналітики та моніторингу медіа-простору Semantrum.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини