Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Змінилися правила адаптивного карантину

Реклама

Уряд оновив постанову від 22 липня 2020 року № 641, яка встановлює карантинні обмеження з 1 по 31 серпня 2020 року.

Нагадаємо, наразі залежно від епідемічної ситуації в регіоні або районі чи місті обласного значення встановлюється "зелений", "жовтий", "помаранчевий" або "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій раз на сім днів приймає рішення про встановлення на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиниць регіону рівня епідемічної небезпеки "жовтий", "помаранчевий" або "червоний", а рішення про послаблення "червоного", "помаранчевого" та "жовтого" рівня епідемічної небезпеки не може бути переглянуто раніше ніж через 14 днів.

Зверніть увагу, з 17 серпня змінилися межі зон карантину. Які типи обмеження накладаються на кожному рівні - читайте в інфографіці від Уряду:

Відстежуйте згадування про будь-який бренд і відгуки про компанію у системі аналітики та моніторингу медіа-простору Semantrum. Тільки у серпні знижки на Semantrum та персональний робочий простір для піарника у системі LIGA360

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини