Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Україна оновила список країн "червоної зони"

Реклама

МОЗ оновив список держав "червоної зони", що визначають необхідність самоізоляції або здачі тесту після повернення з-за кордону.

Тепер в "червоній зоні" знаходяться Хорватія, Чорногорія та Мальдіви.

Нагадуємо, Україна включає в "червоний список" держави, де кількість нових випадків на 100 000 населення за останні 14 днів перевищує аналогічний показник в Україні.

Усі прибулі в Україну з "червоної зони" зобов'язані або піти на 14 днів в ізоляцію, або протягом доби здати ПЦР-тест, або приїхати на територію України з вже готовими результатами тестування, зробленого не пізніше чим за 48 годин до моменту перетину кордону. Іноземці при в'їзді повинні мати поліс медичного страхування.

Також читайте:

У вересні українці можуть приїхати до Болгарії без тесту і карантину

Стежите за новинами вашої галузі? Спробуйте створити свій власний інфопростір в екосистемі LIGA360. Власна стрічка новин і моніторинг з понад 1835 медіа, 20 телеканалів, 15 радіостанцій, 1 800 інтернет-видань і друкованих ЗМІ. Обирайте що читати саме вам! Спробувати LIGA360

А для того, щоб відстежити згадування про будь-який бренд і відгуки про компанію, скористайтеся модулем системи аналітики та моніторингу медіа-простору Semantrum.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини