Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Туреччина, Єгипет, Болгарія: куди ще українці можуть поїхати без ПЛР-тесту і самоізоляції

Реклама

11 вересня у МОЗ оновили перелік країн “червоної” і “зеленої” зон за показниками поширення коронавірусної хвороби COVID-19. Україна знаходиться у переліку країн "зеленої" зони.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства.

Країни “червоної” зони

До переліку “червоної” зони увійшли 44 країни (тиждень тому їх було 50)

Після повернення з цих країн українці і ті іноземці, кому дозволено в'їзд в країну, повинні самоізолюватися на 14 днів із застосуванням застосунку «Дій вдома». Дострокове припинення самоізоляції можливе після отримання негативного ПЛР-тесту.

У “червоний” список, зокрема, потрапили Ізраїль, Аргентина, Мальдіви, Перу, Іспанія, Бразилія, США, Республіка Молдова, Франція, Монако, Хорватія, Чорногорія та інші.

Країни “зеленої” зони

Всього в “зелену” зону потрапили 157 країн (тиждень тому їх було 150). Україна входить до переліку країн “зеленої зони” з показником активних хворих на COVID-19 88,1 особи на 100 тисяч населення.

В "зеленій зоні" - популярні туристичні напрямки - Туреччина, Єгипет, Болгарія, Албанія, а також Румунія, Чехія, Мальта, Вірменія, Північна Македонія, Мексика, Австрія, Нідерланди, Швейцарія, Португалія, Бельгія, Угорщина, РФ, Казахстан, Великобританія, Ірландія, Данія, Італія, Греція, Білорусь, Швеція, Польща, Німеччина, Азербайджан, Грузія, Сейшельські острови тощо.

Нагадаємо, в Україні оновлено карантинні зони.

Щоденно підприємці зіштовхуються з низкою зовнішніх змін, які можуть коштувати їм бізнесу. Для того, щоб вберегти себе від законодавчих нововведень та вчасно реагувати на можливі загрози, обирайте інноваційні рішення для роботи ФОП. ЛІГА:ЗАКОН пропонує комплексне рішення LIGA360 для підприємців, яке допоможе відслідковувати всі оновлення законодавства, безпомилково формувати звітність до держорганів, а також контролювати надійність контрагентів і партнерів. Тільки зараз обирайте зі знижкою 30%.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини