Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Наведи смартфон на обличчя депутата та дізнайся про нього усю інформацію: новий застосунок

Реклама

В новоствореному застосунку PolitScannerБіографія можна дізнатися про доходи та діяльність народних депутатів України.

Про це повідомили у прес-службі Верховної Ради.

Як це зробити?

Для цього достатньо лише просканувати обличчя парламентаріїв. До речі, це стосується не лише звичайного зображення, а й плакатів, сітілайтів, банерів і листівок.

Чия це розробка та для чого?

Проект запущений громадською організацією «Інститут політичної інформації» з метою допомогти виборцям отримувати необхідну інформацію про кандидатів, підвищувати обізнаність громадян і заохочувати молодь краще орієнтуватися у сучасній політиці.

Хто може скористатися?

Нині PolitScanner доступний у 13 містах України (Вінниці, Дніпрі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Києві, Кривому Розі, Луцьку, Львові, Маріуполі, Миколаєві, Одесі, Тернополі та Харкові) із безкоштовним завантаженням і роботою як для операційної системи iOS, так і для Android.

У Верховній Раді зазначили, що парламентарі підтримують подібні ініціативи та пишаються, що цей застосунок створений саме в Україні.

Грамотний політичний піар потребує цілодобового аналізу реакцій виборців. У вирішенні цієї непростої задачі допоможе комплекс інформаційно-аналітичних продуктів LIGA360: PR-менеджер. Контролюйте усі згадки про кандидатів, формуйте автоматичні звіти, швидко діліться з колегами будь-якими змінами і оперативно реагуйте на репутаційні ризики. Тільки у жовтні скористайтеся знижкою 30% на комплексне рішення LIGA360:PR-менеджер.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини