Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Як отримати витяг з містобудівного кадастру онлайн

Реклама

Заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА та начальник управління адміністративних послуг Юрій Тацій на своїй сторінці у Фейсбук розповів, як отримати витяг з містобудівного кадастру.

Дл того, щоб одержати витяг з містобудівного кадастру, виконуйте наступні дії:

- зайдіть на сайт містобудівного кадастру;

- оберіть вкладку «Послуги», а в ній - вкладку «Довідка (витяг) з містобудівного кадастру»;

- ознайомтесь з процедурою оформлення заявки у розділі «Як отримати»;

- тисніть «Отримати послугу», заходьте у єдиний обліковий запис киянина за допомогою електронного цифрового підпису або Bank ID та створюйте заявку.

Вже за кілька днів готовий витяг можна буде отримати електронною поштою або у канцелярії Департаменту містобудування та архітектури КМДА.

Подати звітність без помилок та вчасно допоможе онлайн-сервіс Liga:REPORT. У ньому все, що потрібно підприємцю - усі актуальні форми звітів з підказками, шаблони первинних документів, електронна книга обліку доходів. Все це за 28 гривень на місяць. Переконайтеся самі

Обирайте також комплексне рішення LIGA360:ПІДПРИЄМЕЦЬ від ЛІГА:ЗАКОН та миттєво подавайте звітність до держорганів, контролюйте борги й податки: усі форми звітності; нагадування, авторозрахунки й підказки; моніторинг контрагентів та бізнес-партнерів. Усе це в єдиному рішенні LIGA360:ПІДПРИЄМЕЦЬОзнайомитися з пропозицією.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини