Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Фінансова звітність у 2021 році подаватиметься разом з аудиторським звітом

Реклама

Платники податку на прибуток, які відповідно до Закону про бухгалтерський облік та фінансову звітність зобов'язані оприлюднювати річну фінансову звітність та річну консолідовану фінансову звітність разом з аудиторським звітом, подають контролюючому органу:

  • разом з податковою декларацією за відповідний річний податковий (звітний) період звіт про фінансовий стан (баланс) та звіт про прибутки та збитки та інший сукупний дохід (звіт про фінансові результати), складені до перевірки фінансової звітності аудитором;

  • річну фінансову звітність разом з аудиторським звітом, яка підлягає оприлюдненню, у строк не пізніше 10 червня року, наступного за звітним.

У разі неподання (несвоєчасного подання) річної фінансової звітності разом з аудиторським звітом, яка підлягає оприлюдненню, застосовується відповідальність, передбачена пунктом 120.1 статті 120 ПК для подання податкових декларацій (розрахунків).

Відповідні новації передбачені Законом № 466, яким внесено зміни до п. 46.2 статті 46 ПК. Зміни набрали чинності 23 травня 2020 року, але вперше норма цього пункту щодо обов'язкового подання річної фінансової звітності разом з аудиторським звітом у строк не пізніше 10 червня року, наступного за звітним, застосовується в 2021 році за підсумками 2020 звітного року.
Тобто платники податку на прибуток подають контролюючому органу:

  • разом з податковою декларацією за податковий (звітний) період (2020 рік) звіт про фінансовий стан (баланс) та звіт про прибутки та збитки та інший сукупний дохід (звіт про фінансові результати), складені до перевірки фінансової звітності аудитором;

  • річну фінансову звітність за 2020 рік разом з аудиторським звітом у строк не пізніше 10 червня 2021 року.

Подати звітність без помилок та вчасно допоможе онлайн-сервіс Liga:REPORT. У ньому все, що потрібно підприємцю - усі актуальні форми звітів з підказками, шаблони первинних документів, електронна книга обліку доходів. Переконайтеся самі

Обирайте також комплексне рішення LIGA360:ПІДПРИЄМЕЦЬ від ЛІГА:ЗАКОН та миттєво подавайте звітність до держорганів, контролюйте борги й податки, а також моніторте контрагентів та бізнес-партнерів. Усе це в єдиному рішенні LIGA360:ПІДПРИЄМЕЦЬОзнайомитися з пропозицією.

13 січня 2021 року запрошуємо на вебінар: ГАРЯЧІ ЗМІНИ У ПОДАТКОВОМУ КОДЕКСІ - 2021: які норми Закону № 466 запрацювали з 1 січня, та які ще зміни передбачені законопроектами № 4065 та № 4101д.  Дізнавайтеся про останні податкові зміни, зокрема, до правил подання фінансової звітності, пом'якшуючі обставини відповідальність платника податків, нові розміри штрафів та інші новації ПКУ.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини