Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

У ДПС пояснили, куди сплачувати ПДФО великим платникам податків

14.01.2021, 14:24
1150
0

Утворено п’ять міжрегіональних управлінь ДПС
Утворено п’ять міжрегіональних управлінь ДПС

ДПС повідомляє, що у разі якщо юридична особа (податковий  агент), яка зареєстрована як великий платник податку, розташована за місцезнаходженням в межах населених пунктів  розташування МУ ДПС по роботі з ВПП (в містах Києві, Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові), то податок на доходи фізичних осіб за найманих працівників вона сплачує до місцевого бюджету за своїм місцезнаходженням на рахунки для територіальних органів МУ ДПС по роботі з ВПП.

У разі, якщо юридична особа - ВПП створює підрозділи за неосновним місцем обліку, але також в межах населених пунктів розташування МУ ДПС по роботі з ВПП, які не уповноважені юридичною особою нараховувати (сплачувати) податок на доходи фізичних осіб, то цей податок, нарахований працівникам відокремленого підрозділу юридична особа перераховує до місцевого бюджету за місцезнаходженням такого підрозділу на рахунки для територіальних органів МУ ДПС по роботі з ВПП.

Зверніть увагу, що З 1 січня 2021 року Державна податкова служба України розпочинає свою роботу як єдина юридична особа. Утворено п'ять міжрегіональних управлінь ДПС по роботі з великими платниками податків: центральне, східне, західне, південне, північне (далі - МУ ВПП).

Усіх великих платників, які були включені до Реєстру великих платників податків на 2021 рік, закріплено за зазначеними міжрегіональними управліннями ДПС по роботі з великими платниками податків.

Актуальною формою взаємодії у період карантинних обмежень з податковими органами є використання електронних сервісів, запроваджених ДПС. Для отримання адміністративних та інших послуг можна використовувати, зокрема, Електронний кабінет платника податків (cabinet.tax.gov.ua).

Крім того, для інформаційної підтримки та допомоги платникам податків щодо стану обробки податкової звітності, реєстрації податкових накладних та функціонування електронних сервісів функціонує Контакт-центр ДПС (0 800 501 007).

Ознайомтеся також: що таке Реєстр великих платників податків, для чого він формується, кого з платників податків включають до цього Реєстру та за якими критеріями? , скориставшись тестовим доступом до ІПС ЛІГА:ЗАКОН.

Звітність - не проблема з REPORT. Сервіс онлайн-звітності містить актуальні форми, підказки до заповнення, а також найзручнішу систему керування ПДВ. За допомогою REPORT бухгалтер зможе вести всі операції по адмініструванню ПДВ, відправляти звітність в держоргани для одного і більше компаній онлайн, в легкій формі і за підтримки наших алгоритмів заповнення Замовляйте тестовий доступ на 7 днів та переконайтеся самі.


Увійдіть, щоб залишити коментар