Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

У центрі зайнятості відповіли, які фахівці найбільш високооплачувані на ринку праці

21.01.2021, 09:09
3212
0

Станом на сьогодні у базі даних Державної служби зайнятості є 42,6 тисяч вакансій
Станом на сьогодні у базі даних Державної служби зайнятості є 42,6 тисяч вакансій

У Державному центрі зайнятості зазначили, яким спеціалістам роботодавці готові платити найбільше.

За видами економічної діяльності беззаперечним лідером за розміром винагороди є авіаційний транспорт. У цій сфері середня заробітна плата сягає 22 тис. грн, далі - фінансова та страхова діяльність, інформація та телекомунікація - 20 тис. грн.

За видами промислової діяльності першість в оплаті праці тримає виробництво фармацевтичних продуктів - 21 тис., добувна промисловість - 17 тис. У топі також постачання електроенергії, газу та пари -16 тис.

Найбільш популярними серед роботодавців на початку 2021 року залишаються робітники з інструментом - швачки, електромонтери, електрогазозварники, слюсарі, муляри, маляри, пекарі.

Станом на сьогодні у базі даних Державної служби зайнятості є 42,6 тисяч вакансій, середній розмір заробітної плати у яких - 8 тисяч гривень.

Працюйте віддалено та моніторте діяльність партнерів, конкурентів та співробітників за допомогою нового інструменту - LIGA360. IT-екосистема є єдиним робочим простором для усієї команди, яка містить персональні набори інструментів для роботи юристів, фінансистів, маркетингу, служби безпеки, PR, HR та зручних внутрішніх комунікацій. Дізнатися більше


Увійдіть, щоб залишити коментар