Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Україна оновила список країн "червоної" та "зеленої" зон: Єгипет та Туреччина "зелені"

25.01.2021, 09:09
12944
0

До "червоної" зони віднесено 68 країн
До "червоної" зони віднесено 68 країн

22 січня Міністерство охорони здоров'я оприлюднило оновлений перелік країн "червоної" та "зеленої" зон за рівнем поширення COVID-19.

До "червоної" зони віднесено 68 країн щодо яких немає даних про захворюваність на COVID-19.

Так, у "червоній" зоні: Ізраїль, Чехія, Угорщина, Румунія, Албанія, Білорусь, Австрія, Канада, Польща, Бразилія, Італія, Франція, Іспанія, США, Російська Федерація та інші.

Після повернення з цих країн українці і ті іноземці, кому дозволено в'їзд в країну, повинні самоізолюватися на 14 днів із застосуванням застосунку «Дій вдома». Дострокове припинення самоізоляції можливе після отримання негативного ПЛР-тесту.

Україна опинилася на 69 місці і відкриває список держав "зеленої зони". Протягом останніх 14 днів у країні позначка сягає 204,3.

У "зеленій" зоні: Туреччина, Болгарія, Фінляндія, Індія, Єгипет та інші.

Працюйте віддалено та моніторте діяльність партнерів, конкурентів та співробітників за допомогою нового інструменту - LIGA360. IT-екосистема є єдиним робочим простором для усієї команди, яка містить персональні набори інструментів для роботи юристів, фінансистів, маркетингу, служби безпеки, PR, HR та зручних внутрішніх комунікацій. Дізнатися більше


Увійдіть, щоб залишити коментар