Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Президент підписав Закон щодо посилення відповідальності за порушення ПДР

Реклама

Президент України підписав Закон щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху № 1231-IX, який Верховна Рада ухвалила 16 лютого 2021 року (проект № 2695).

Законом збільшено штрафи за порушення правил користування ременями безпеки або мотошоломами, обмежень швидкості руху, проїзду на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху, залишення місця ДТП, а також за керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право водіння.

Також посилюється адміністративна відповідальність за порушення ПДР пішоходами, велосипедистами та особами, які керують гужовим транспортом, і погоничами тварин.

Детальніше про нові штрафи читайте тут

Крім того, Законом передбачається можливість зупинки транспортного засобу поліцейським для огляду водіїв з використанням спецзасобів для перевірки на стан сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

Детальніше про інші новації Закону читайте тут

Зауважимо, у остаточній редакції тексту Закону виключили норму щодо профілактичних зупинок транспортних засобів, яка раніше передбачалася у тексті проекту.

Слідкуйте за оновленням законодавства та створюйте свій власний інфорпростір в екосистемі LIGA360. Власна стрічка новин і моніторинг з понад 1835 медіа, 20 телеканалів, 15 радіостанцій, 1 800 інтернету і друкованих ЗМІ. Обирайте що читати саме вам! Спробувати LIGA360

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини