Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Розширено можливості застосування корпоративних платіжних карток

Реклама

Національний банк України розширив можливості застосування бізнесом корпоративних платіжних карток (електронних платіжних засобів). Для цього регулятор осучаснив порядок емісії платіжних карток і здійснення операцій з їх використанням.

Про це зазначають на сайті Нацбанку.

Зокрема, для популяризації використання корпоративних платіжних карток Національний банк:

- надав право бізнесу (суб'єкту господарювання) самостійно визначати осіб, які мають право використовувати корпоративні платіжні картки, емітовані до його рахунку;

- розмежував відповідальність суб'єкта господарювання та держателя корпоративної платіжної картки.

Крім того, регулятор:

- спростив отримання платіжної картки довіреною особою/представником фізичної особи-власника рахунку;

- визначив, що переказ ініційований з використанням платіжної картки (електронного платіжного засобу) є безготівковим розрахунком.

Такі зміни передбачені постановою Правління Національного банку України від 25 червня 2021 року № 60 “Про затвердження Змін до Положення про порядок емісії електронних платіжних засобів і здійснення операцій з їх використанням”, що набирає чинності з 1 липня 2021 року. Національний банк очікує, що норми цього документа сприятимуть ширшому використанню корпоративних (бізнесових) платіжних карток та збільшенню обсягів безготівкових розрахунків.

Також читайте: Стартує процес оновлення платіжного ринку України: Закон ухвалено

Як автоматично моніторити зміни в реєстрах щодо юросіб? Підключайте аналітично-моніторингову систему CONTR AGENT. Вона надсилатиме автосповіщення про зміни в діяльності компаній, а за необхідності можна переглянути історію змін. Замовляйте зараз.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини