Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ДПС оновила план перевірок бізнесу на 2021 рік

Реклама

Податківці оновили (станом на 21 жовтня) План-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2021 рік.

Оновлено І та ІІ Розділи Плану:

Розділ І плану-графіка передбачає 4162 перевірок платників податків - юридичних осіб;

Розділ ІІ передбачає 220 перевірок фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів;

Нагадаємо, Розділ ІІІ передбачає 1758 перевірок фізичних осіб, а Розділ IV - 358 перевірок платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати ПДФО, ВЗ та ЄСВ.

Ознайомитися із затвердженими графіками перевірок інших органів держнагляду на 2021 рік можна тут

Підготуватися до перевірок допоможе ресурс "Мистецтво оборони". Він містить практичні рекомендації щодо підготовки до перевірок та докладні алгоритми дій для співробітників підприємства. Ви зможете швидко знайти необхідну інформацію в екстреній ситуації та заздалегідь ознайомитися з інформацією про перевірки й підготуватися до зустрічі. Скористайтеся тестовим доступом до систем ЛІГА:ЗАКОН.

Як діяти в різноманітних ситуаціях для бізнесу та при перевірках контролюючих органів - дізнавайтесь у LIGA360. Це комплекс інформаційно-аналітичних продуктів, що економить час на щоденних робочих завданнях та убезпечить від ризиків. Більше про переваги LIGA360 читайте за посиланням.

Читайте також:

Податкові перевірки: як підготуватися

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини