Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Поліція карає порушників маскового режиму: який розмір штрафів

Реклама

За інформацією Національної поліції Україні, з 23 вересня по 25 жовтня було складено 4888 адміністративних протоколів за порушення правил карантину та 40 581 постанову через перебування осіб у громадських місцях без захисних масок.

Адміністративні протоколи складали у більшості відносно юридичних осіб. Йдеться про ч. 1 ст. 443 «Порушення правил щодо карантину людей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Порушення відповідної статті тягне за собою відповідальність у вигляді штрафу. Для громадян це від 17 тис. до 34 тис. гривень, для посадових осіб - від 34 тис. до 170 тис. гривень.

Ігнорування норми щодо наявності захисної маски тягне за собою накладення штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 170 грн до 255 гривень.

Нагадаємо, з 23 вересня на території України встановили жовтий рівень епіднебезпеки. Станом на 26 жовтня вже вісім областей перебувають на червоному рівні епіднебезпеки.

За матеріалами МОЗ.

Працюйте віддалено та моніторте діяльність партнерів, конкурентів та співробітників за допомогою нового інструменту - LIGA360. IT-екосистема є єдиним робочим простором для усієї команди, яка містить персональні набори інструментів для роботи юристів, фінансистів, маркетингу, служби безпеки, PR, HR та зручних внутрішніх комунікацій. Дізнатися більше

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини