Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЛІГА:ЗАКОН переходить на новий продуктовий портфель під брендом LIGA360

10 листопада 2021, 12:12
857
0
Реклама

Від окремих ІТ-рішень для юристів і бухгалтерів компанія перейшла до створення комплексної IT-платформи для всього бізнесу.

Одна з головних проблем сучасного бізнесу - це необхідність швидко ухвалювати найважливіші для компанії рішення в парадоксальних умовах: з одного боку неймовірний обсяг інформації, зокрема і недостовірної, а з іншого - відсутність найнеобхіднішої в цей момент інформації для правильного рішення.

Компанія ЛІГА:ЗАКОН, яка вже 30 років розробляє та створює IT-рішення для юристів і бухгалтерів, відтепер пропонує рішення для всього бізнесу та спеціалістів різних професій. Її IT-платформа LIGA360 дає змогу успішно вирішувати питання збору, обробки та аналізу всього інформаційного поля - законодавчого, економічного, репутаційного, в якому працює український бізнес, та забезпечує командне управління всією інформацією для прийняття своєчасних бізнес-рішень та упередження ризиків.

IT-платформа LIGA360 об'єднала можливості окремих продуктів ЛІГА:ЗАКОН, що дає можливість бізнесу озирнутися на всі 360 градусів і зрозуміти, з якого боку на нього чатує загроза - з боку непорядних контрагентів чи через раптові зміни законодавчого поля, через брудну PR-кампанію конкурентів чи судові рішення. Адже тепер всі продукти ЛІГА:ЗАКОН мають взаємозв'язок, за рахунок чого як окремі фахівці, так і цілі топ-команди та компанії загалом отримують набагато більше можливостей в роботі з різною інформацією.

ІТ-система відкриває сучасні можливості для командної роботи у єдиному просторі для автоматизації договірної діяльності, обговорення та обміну документами, корисними посиланнями, моніторингами, звітами. При цьому розробники врахували, що в кожного своя роль у бізнесі - у власників і керівників одна, у команди топ-менеджменту інша, у юристів, фінансистів, бухгалтерів, піарників, HR-менеджерів, закупівельників, фахівців з безпеки своя роль. А тому розробка має три рівні використання: спеціаліст - команда - компанія.

Але ефект синергії досягається саме під час командної роботи, коли кожен спеціаліст за своїм напрямком діяльності доповнює інформацію свого колеги чи суміжного підрозділу. У підсумку власник і керівник бізнесу отримують консолідовану інформацію, необхідну для оперативного ухвалення оптимального рішення та запобігання ризикам для бізнесу та пошуку нових можливостей.

Для цього IT-система збирає дані із понад 400 відкритих реєстрів і джерел, обробляє та аналізує 1,7 млн нормативно-правових актів та аналітичних матеріалів, 6,8 млн досьє на компанії та ФОП України, 96 млн судових рішень, понад 20 тисяч медіа.

“В умовах постійних змін та інформаційного хаотичного тиску на бізнес підприємцям потрібно миттєво ухвалювати найважливіші для компанії рішення. Для цього дуже важливо, щоб основні ключові гравці та ТОП-менеджмент перебували в єдиному інформаційному полі і мали можливість командної взаємодії. Завдяки нашій експертизі, досвіду та репутації ми в ЛІГА:ЗАКОН можемо створювати унікальні комплексні рішення як для окремого спеціаліста, так і для компанії в цілому. Сьогодні наша IT-платформа LIGA360 дозволяє на всі 360 розуміти ризики, з якими стикаються щодня бізнес і державні структури в інформаційному, законодавчому та репутаційному полі”, - говорить Голова Ради Директорів ЛІГА:ЗАКОН Марина Бондаренко.

Враховуючи те, що ЛІГА:ЗАКОН вже 30 років самостійно розробляє конкурентоспроможні ІТ-продукти та комплексні рішення і працює на кінцевого споживача в сегментах LegalTech, MarTech, InfoTech, RiskTech, має перевірену часом репутацію, компетентну команду розробників, а її продуктами користуються практично всі органи державної влади, слід очікувати, що і нова ІТ-платформа LIGA360 матиме велику армію прихильників.

Окреме корпоративне рішення розробники IT-платформи LIGA360 створили для юрбізнесу та адвокатських об'єднань, а також для державного сектору, органів влади та судової системи.

Довідково: станом на жовтень 2021 року до окремих продуктових рішень від ЛІГА:ЗАКОН вже долучились понад 160 тисяч користувачів різних рівнів.

Щоб дізнатися більше про рішення або замовити презентацію - переходьте за посиланням liga360.ua

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини