Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Останні дві області виходять з червоної зони карантину

Реклама

З 00 год. 00 хв. 30 грудня на території Волинської та Запорізької областей скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 28 грудня.

За словами заступника Міністра охорони здоров'я - головного державного санітарного лікаря Ігоря Кузіна, в регіонах спостерігається стабілізація епідситуації і досягнуто показників, характерних для жовтого рівня епідемічної небезпеки.

Зокрема, в даних областях покращені такі основні показники, як завантаженість ліжок, забезпечених подачею медичного кисню, коефіцієнт виявлення випадків інфікування коронавірусною інфекцією та рівень зростання госпіталізації з підтвердженими та підозрілими випадками COVID-19.

«Останнім стабілізувався показник коефіцієнта виявлення випадків інфікування COVID-19. Починаючи з 22 по 27 грудня у Волинській області він коливався в межах 18,1 - 16,1%. Також на території Запорізької області показник коефіцієнта виявлення випадків інфікування COVID-19 зменшився до допустимої межі, починаючи з 22 грудня, та станом на 27 грудня коливався в межах 18,9 - 12,1%», - зазначив Ігор Кузін.

Таким чином за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено скасувати з 00 год. 00 хв. 30 грудня 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в Волинській та Запорізькій областях.

Головам ОДА доручено забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів. Також забезпечити щоденну оцінку епідемічної ситуації в регіоні, зокрема, на рівні об'єднаних територіальних громад, та за необхідності запровадити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, направлені на стримування поширення COVID-19.

За інформацією МОЗ, з 30 грудня всі регіони України перебуватимуть на жовтому рівні епіднебезпеки.

За матеріалами Кабміну

Отримай подарунок від LIGA ZAKON до Нового Року. Тільки до 14 січня замовляй преміум-рішення LIGA360 за ціною професійного. Максимум корисних функцій та ефективне інформування про новації у 2022 році. Встигни на святкові знижки за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини