Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

LIGA ZAKON подала заявку до Дія Сіті

17 лютого 2022, 13:45
661
0
Реклама

15 лютого 2022 року українська продуктова IT-компанія LIGA ZAKON, розробник платформи для бізнесу LIGA360, подала заяву на вступ до правового режиму Дія Сіті.

«Запровадження Дія Сіті - це важливий крок для української ІТ індустрії. Цей спеціальний правовий режим, на мою думку, дає зелене світло як національним компаніям, так і іноземним інвесторам для розвитку і зростання. В нашій країні давно не вистачало гармонізації вітчизняного ІТ законодавства зі світовими правилами, коли міжнародні гравці чітко розуміють умови роботи через зручні інструменти. - зазначає Голова Ради Директорів LIGA ZAKON Марина Бондаренко.- Резиденство у цьому спеціальному проєкті дасть можливість оптимізувати ресурси LIGA ZAKON та підвищити ефективність робочих процесів».

За даними LIGA ZAKON вступ до Дія Сіті надає ряд переваг компаніям-резидентам України. Наприклад, значно знижується оподаткування фонду заробітної плати. Замість 18% діє ставка 5% ПДФО, а ЄСВ у розмірі 22% нараховується на мінімальну заробітну плату, а не всю її суму. Також альтернативні корпоративні податки (9% податок на виведений капітал або 18% податок на прибуток) можливо сплачувати не в момент заробітку, а лише у разі виведення його з бізнесу власником підприємства. Ставка 0% на дохід фізичних осіб як дивіденди діє за умови їх виплати не частіше 1 разу на 2 роки. А гіг-контракт передбачає залучення спеціалістів саме на конкретні проєкти, без оформлення фахівців у штат компанії.

Нагадаємо, що запуск Дія Сіті відбувся 8 лютого 2022 року, відповідно до Закону України від 15.07.2021 № 1667-IX «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні», головною метою якого є формування в Україні передової цифрової економіки протягом найближчих років і збільшення частки високотехнологічних продуктів та послуг у загальному ВВП України до 10 відсотків.

Довідка: LIGA ZAKON - українська продуктова IT-компанія, заснована в 1991 році, є провідним розробником інформаційних рішень для бізнесу та офіційним технічним адміністратором Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів. LIGA ZAKON є розробником IT-рішень для професіоналів бізнесу та держсектору - LegalTech BizTech InfoTech MarTech.

У листопаді 2021 року компанія заявила про своє нове позиціонування та рестайлінг бренду. З компанії, яка виробляла ІТ-продукти для юристів і бухгалтерів трансформувалася у продуктову ІТ-компанію, яка надає IT-платформу LIGA360 для всього бізнесу, фахівців різних професій, компаній та держави в цілому.

Сучасна суть бренду виражена в словах «LIGA ZAKON» - Think digital - думай в цифровому форматі».

За версією GRС LIGA ZAKON входить у ТОП-10 кращих роботодавців України у сфері IT.

LIGA ZAKON входить до складу Групи Компаній «ЛІГА».

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини