Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

"ЄДопомога": працює платформа, де можна отримати/надати допомогу

Реклама

Станом на сьогодні відвідали платформу 23 000 осіб, з яких пройшли повну реєстрацію 42 благодійника та 3910 особи, що потребують підтримки продуктами харчування, ліками, битовою хімією та іншими товарами або послугами. На платформі вже близько 4000 осіб розмістили заявки на допомогу.

“Триває героїчне протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Кількість людей, які втратили домівки та потребують допомоги збільшується. Гуманітарна допомога продовжує надходити від більшості демократичних країн світу. Але ресурсів, як правило, менше ніж потреб. Саме тому єДопомога - це зручна платформа для підтримки ближнього, що дозволяє швидко обрати ті заявки на допомогу, які потребують виконання саме зараз, з можливістю фокусувати зусилля на конкретному регіоні, місті або окремому товарі. Для того щоб допомогти, не обов'язково бути громадською організацією або мати якийсь статус. Користуватися платформою єДопомога та допомагати може кожен!” - зазначив Костянтин Кошеленко заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Є потреба? - єДопомога!

Нагадуємо, що функціонал платформи єДопомога дозволяє:

1. Для потребуючих допомоги пройти реєстрацію та залишити заявку. Звернутися за допомогою на платформі можуть як фізичні особи, так і юридичні.

2. Для благодійників єДопомога дозволяє отримати в кабінеті перелік заявок за конкретним регіоном та обрати дату виконання. Після чого контакт-центр, що здійснює координаційну підтримку, передає контактні дані реципієнтів благодійникам.

За матеріалами Мінсоцполітики

Найважливіші питання для бізнесу під час війни: організація господарської діяльності, персонал, податки, звітність, мито тощо. Все це і багато іншого в аналітичному проекті від LIGA ZAKON.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини