Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Як отримати грант на створення та розвиток переробного підприємства

Реклама

Кабінет Міністрів запустив програму грантів для підприємців, які хочуть створити або розвинути свій бізнес у сфері переробки. Їм надаватиметься до 8 млн грн безповоротної допомоги для реалізації виробничих проектів.

Як отримати грант на створення та розвиток переробного підприємства пояснило Мінекономіки.

Отримати фінансування можуть юридичні особи або ФОПи, які:

  • не розміщені і не провадять діяльність на тимчасово окупованих територіях станом на момент подання заявки;

  • не провадять господарську діяльність на території рф;

  • не належать до підсанкційних осіб;

  • не є банкрутами, не перебувають у стадії банкрутства;

  • мають кінцевих бенефіціарів-громадян України.

Перша тисяча заявників отримує грант у розмірі 70% від вартості проекту, для наступних учасників держава надає кошти у розмірі до 50% вартості проекту. Учасники також можуть залучити додаткові кредитні кошти - до 16 мільйонів гривень за програмою “5-7-9” під 0% на 5 років.

Потрібно більше інформації щодо цієї бізнес-галузі? Заходь у розділ "Галузі економіки" в LIGA360. Усі потрібні й актуальні документи - зручна структура. Спробуй прямо сьогодні.

Для того, щоб взяти участь у програмі, підприємцю необхідно підготувати бізнес-план та подати його разом із заявкою та документами для верифікації діючого підприємства через Портал Дія. АТ “Ощадбанк” протягом 10 днів здійснює оцінку бізнес-плану, перевірку ділової репутації отримувача, а також проводить з ним співбесіду. Рішення про надання гранту приймається Мінекономіки на основі оцінювання банку.

Кошти перераховуються на банківський рахунок заявника на чітко визначені цілі: придбання основних засобів виробництва, витрати на їх доставку та введення в експлуатацію. На обладнання накладається заборона відчуження до виконання умов за грантом. У випадку руйнування переробного підприємства внаслідок збройної агресії рф держава компенсує отримувачу його власний внесок у повному обсязі.

За умовами програми учасники зобов'язані протягом 3 років з дня отримання гранту сплачувати податки, збори та ЄСВ у розмірі отриманих коштів та створити не менше 25 робочих місць. У випадку невиконання цих вимог, отримувач повинен самостійно повернути різницю між сумою отриманого гранту та фактично сплаченими платежами.

Раніше ми писали про те, що Уряд затвердив три програми безповоротних грантів для бізнесу обсягом 16 млрд. грн;

Уряд підтримав реалізацію ще трьох грантових програм для бізнесу;

Українці можуть отримати до 250 тисяч гривень на власний бізнес.

Ваш бізнес бачитиме на 360! Топ-команди шукають інформацію для ухвалення рішень у LIGA360. Замовте презентацію, щоб дізнатися більше.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини