Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Ліцензію на поводження з небезпечними відходами можна оформити онлайн

Реклама

Відтепер українці можуть отримати ліцензію на поводження з небезпечними відходами онлайн.

Відповідний сервіс запустили на національній онлайн платформі “ЕкоСистема".

“Ми поступово, але впевнено вдосконалюємо та цифровізуємо нашу взаємодію, наводимо лад у сфері. Можливість онлайн оформити ліцензію на поводження з небезпечними відходами означає, що підприємствам більше не потрібно чекати, поки документи дійдуть поштою до Міндовкілля та будуть зареєстровані. При наявності відсканових файлів та ЕЦП, їх можна надіслати навіть з телефону. Автоматизовані підказки не дозволять допустити технічних помилок”, - повідомив Міністр Руслан Стрілець.

Очільник Міндовкілля зазначив, що цей сервіс стане частиною загальнонаціональної інформаційної системи управління відходами, створення якої передбачено нещодавно прийнятим рамковим Законом «Про управління відходами». Міністерство вже працює над розробленням такої системи. Вона дозволить державі контролювати повний життєвий цикл кожної тонни відходів - від її утворення, маршруту перевезення до переробки.

За матеріалами Міндовкілля.

Рініше ми писали про те, що Прийнято Закон про управління відходами.

Потрібно більше інформації щодо цієї бізнес-галузі? Заходь у розділ "Галузі економіки" в LIGA360. Усі потрібні й актуальні документи - зручна структура. Спробуй прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини