Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

НБУ знову посилив вимоги до пунктів обміну валют

Реклама

Національний банк посилив вимоги до правил організації захисту приміщень небанківських установ, операторів поштового зв'язку, що мають ліцензію на здійснення валютних операцій, оновивши уніфіковані правила з організації захисту приміщень таких установ.

«Рішення зумовлене необхідністю збалансування вимог до діяльності банків та небанківських установ на ринку надання фінансових послуг, зокрема здійснення валютних операцій, а також посиленням безпеки роботи та захисту касових працівників та клієнтів небанківських установ», - йдеться у повідомленні пресслужби НБУ.

Так, Національний банк передбачив:

  • обов'язковість облаштування приміщення небанківської установи охоронними системами відеоспостереження;

  • обов'язковість застосування охорони, технічної та фізичної, залежно від обсягів готівки, з якою працює небанківська установа;

  • обов'язковість обладнання робочого місця касира небанківської установи залежно від обсягів готівки або касовими машинами, або конструктивними елементами відгороджувальних конструкцій;

  • обов'язковість зберігання цінностей у сховищі або сейфі, що використовується як сховище.

Зазначені зміни містяться у постанові Правління НБУ від 29 липня 2022 року № 166, яка набуде чинності з 01 листопада 2022 року.

Нагадуємо, що раніше Нацбанк заборонив обмінникам виставляти табло з курсами валют.

А ваша топ-команда є поінформованою? Дашборд у LIGA360 - прозоре та актуальне джерело даних. Стежте за новинами, медіа-активністю конкурентів та правовою інформацією на єдиному ресурсі. Дізнайтеся про переваги корпоративного рішення LIGA360 за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини