Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

21 лютого в Київській ТПП відбудеться зустріч Міжнародного трейд-клубу

15 лютого 2023, 14:48
339
0
Автор:
Реклама

Київська торгово-промислова палата, яка є традиційним ініціатором зустрічей представників зарубіжних та українських ділових кіл, проводить спільне засідання членів Палати та Міжнародного трейд-клубу, що об'єднує понад 60 дипломатичних та торгових представників зарубіжних посольств в Україні.

Захід відбудеться 21 лютого 2023 р. (вівторок) з 10:00 до 16:00 за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 55.

Основною метою діяльності Трейд-клубу є ознайомлення іноземних дипломатів з економічним потенціалом регіонів, промислових підприємств України, сприяння в установленні ділових контактів між українськими та іноземними підприємцями. Отримані матеріали дипломати використовують для підготовки пропозицій представникам бізнесу та урядам своїх країн для налагодження торговельно-економічних зв'язків з Україною.

Програмою передбачено проведення індивідуальних зустрічей та переговорів з членами Трейд-клубу, де у кожного підприємства тільки один раз на рік є можливість протягом 4-х годин безпосередньо поспілкуватися з представниками посольств, керівниками торговельно-економічних місій відповідних країн та надати свої комерційні пропозиції.

У заході мають намір взяти участь:

Надзвичайні і Повноважні Посли Бразилії, Молдови, Лівії, Румунії, Чорногорії, Таджикистану, Єгипту.

Керівники торговельно-економічних місій Словаччини, Франції, Великобританії, Пакистану, Польщі, Литви, В'єтнаму, Малайзії, Канади, Ізраїлю, Узбекистану, Бразилії, Данії, Австрії, Бельгії, Норвегії, Іспанії.

Міжнародні організації, бізнес-асоціації та фірми, які займаються сприянням розвитку підприємництва: Китайська торгова асоціація, Шведська бізнес-асоціація, Канадсько-українська торгова палата, Українсько-Арабська Ділова Рада, ГС "Африканська Спілка", Австралійська ТПП в Україні, Телестудія жінок України, БФ GoUkrainA (США), компанія LIM Business Mission of Ukraine (Саудівська Аравія), журнал "Київ дипломатичний", компанія Кінстеллар (Словакія), Міжнародна торгівельна палата, Консалтингова фірма "Market West Africa", Energy Club, ТД "Вина Світу", Асоціація "Клуб банкірів", Управління ООН з обслуговування проектів, Центр муніципального менеджменту ООН-Хабітат.

Ведеться робота з посольствами США, Німеччини, Італії, Азербайджану, Нідерландів, Туреччини, Чехії.

Київська ТПП Запрошує взяти участь у пленарному засіданні в Конференц-залі на 8-му поверсі та двосторонніх переговорах в Білій бізнес-залі на 2-му поверсі.

Організаційний внесок для участі у заході - 1800 грн. з ПДВ на 1 особу для VIP-членів Київської ТПП; 2000 грн. - для членів палати; 2500 грн. - для інших підприємців (участь у пленарному засіданні та двосторонніх переговорах, знайомства, бейджі, інтерв'ю, фото та відеозйомка, інформаційні матеріали, вода, кава, чай, печиво).

Попередня онлайн-реєстрація обов'язкова за формою

Після реєстрації ви отримаєте рахунок-фактуру на вашу електронну адресу.

Отримати додаткову інформацію можна в Центрі підтримки бізнесу Київської ТПП (керівник Центру - Михайло Беліков), тел.:  +380 44 482 04 40, +380 68 702 04 71; e-mail: belikov@kcci.org.ua

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини