Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Центр "Дія.Бізнес" у Варшаві презентував Каталог українських виробників, які планують експорт до Польщі

Реклама

10 березня в центрі «Дія.Бізнес» у Варшаві презентували Каталог українських виробників, які планують експортувати до Польщі. Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.

Для пілотного проєкту на відкритому конкурсі обрали 20 представників малого та середнього бізнесу України. Наразі цим компаніям допомагають вийти на європейські ринки збуту. Польща стане першою країною в рамках пілотного проєкту.

Для пілоту обрали Польщу, оскільки у Варшаві вже відкрили центр Дія.Бізнес, що значно полегшує старт пілоту.

На заході 20 компаній-учасниць представили свої товари польським партнерам. Серед них - бренди з виробництва техніки, крафтових товарів, рослинних олій, корисних смаколиків, сублімованих ягід, кави, косметики та засобів гігієни, дитячих іграшок, одягу для жінок, чоловіків та навіть домашніх улюбленців.

Для 20 учасників команда проєкту разом з партнерами надає базовий аналіз продукту для виходу на ринок нової країни, юридичну підтримку, допомогу з брендування для участі в онлайн-кампанії, супровід в адаптації до ринку Польщі.

«У 2022 році Польща стала найбільшим торговельним партнером України та імпортувала українських товарів на рекордну суму в 6 659 млн доларів. Сьогодні велика кількість МСБ розглядають Польщу як пріоритетний ринок для експорту. Наше завдання - допомогти їм успішно вийти та закріпитись на ньому. Цей проєкт - одна з таких ініціатив», - зазначив директор Офісу з розвитку підприємництва та експорту Андрій Ремізов.

Не крокуй із зав'язаними очима в конкурентному бізнес-середовищі. LIGA360 аналізує медіа, законодавче поле й надійність контрагентів, щоб компанії завжди ухвалювали інформовані рішення. Дізнайтеся більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини