Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Нова пошта запустила сервіс безкоштовного повернення товарів Новини компаній

Реклама

Нова пошта запустила сервіс безкоштовного повернення товару, що не підійшов, продавцю. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Новий сервіс називається «Легке повернення». Це безкоштовна послуга для повернення товару або частини товарів із замовлення продавцю протягом 14 днів після отримання посилки.

Нова пошта здійснює лише доставку, тому перед відправленням посилки покупцю обов'язково потрібно зв'язатися із продавцем та домовитися про повернення товару та коштів.

Сервіс «Легке повернення» доступний тільки у мобільному додатку та онлайн-кабінеті. Повернути безкоштовно можна документи або посилки до 30 кг. Для повернення вантажних відправлень діють звичайні тарифи.

Щоб скористатись сервісом потрібно:

  • увійти до розділу «Мої відправлення» та обрати отриману посилку із товаром, який потрібно повернути;

  • у рядку «Керувати посилкою» вибрати сервіс «Легке повернення»;

  • зазначити причину повернення товару із запропонованого переліку.

Після цього буде створена експрес-накладна на повернення. У компанії звертають увагу, що у ній не можна змінити адресу повернення та ім'я отримувача.

Товар необхідно запакувати і відправити на вказану адресу отримувача із відділення, поштомату або кур'єром. Доставка безкоштовна, однак за виклик кур'єра треба зробити доплату.

Сервіс «Легке повернення» може бути недоступним, якщо за посилкою були замовлені послуги «Переадресація», «Повернення» або продавець заблокував таку можливість. Деякі товари не підлягають поверненню згідно із законодавством, наприклад, ліки, білизна тощо.

Ваш бізнес бачитиме на 360! Топ-команди шукають інформацію для ухвалення рішень у LIGA360. Замовте презентацію, щоб дізнатися більше.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини