Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Рада звільнила від ПДВ та мита імпорт товарів для безпеки та оборони

Реклама

Верховна Рада на засіданні 10 квітня ухвалила в цілому законопроєкти № 9061 и № 9062 про звільнення від ПДВ та мита постачання/ввезення товарів для безпеки та оборони. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк у своєму Telegram-каналі.

«Ідея: звільнити від оподаткування ПДВ операції з ввезення на митну територію України товарів, що належать Міноборони, ЗСУ, а також іншим утвореним відповідно до законів України військовим формуванням, розвідувальним органам, органам спеціального призначення з правоохоронними функціями, на які покладено функції із забезпечення оборони держави, поміщені у митний режим переробки за межами митної території України, та/або продуктів їх переробки, які повертаються на митну територію України у митному режимі імпорту після ремонту та/або обслуговування», - написав Ярослав Железняк.

Також законопроєктом пропонується звільнити від оподатковування ПДВ операцій з постачання послуг, пов'язаних з програмним забезпеченням військового призначення, міжнародна передача якого підлягає державному контролю.

LIGA360 - надійне джерело інформації під час воєнного стану. Спеціальний блок з законодавчими змінами, аналітикою та роз'ясненнями від експертів, економічними новинами. Отримуйте свіжі дані щодня.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини