Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

НКРЕКП схвалила підвищення тарифів для обленерго

Реклама

НКРЕКП підвищила тарифи на розподіл електричної енергії для більшості обленерго, повідомляє інформагентство Уніан.

Також це рішення стане основою для перегляду тарифів для населення.

В залежності від класу напруги тарифи для обленерго з червня будуть збільшені від 7% до 34%. З липня розцінки будуть ще більші в середньому на 23%.

Таким чином, двооетапне підвищення тарифів на розподіл з 1 червня та з 1 липня отримали "Вінницяобленерго", "Волиньобленерго", "ДТЕК Дніпровські електромережі", "Закарпаттяобленерго", "ДТЕК Київські електромережі", "ДТЕК Київські регіональні електромережі", "Львівобленерго", "Миколаївобленерго", "ДТЕК Одеські електромережі", "Полтаваобленерго", "Прикарпаттяобленерго", "Сумиобленерго", "Тернопільобленерго", "Харківобленерго", "Хмельницькобленерго", "Черкасиобленерго", "Чернігівобленерго", ПрАТ ПЕЕМ "ЦЕК" (та ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс", "ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля", "Укрзалізниця", "Нафтогаз Тепло".

Для операторів систем розподілу, які розташовані на прифронтовій території, продовжено чинний тариф до кінця червня та встановлено нові тарифи з липня цього року. Це стосується таких компаній як "ДТЕК Донецькі електромережі", "Запоріжжяобленерго", "ДТЕК Високовольтні мережі", "Луганське енергетичне об'єднання", ДП "Регіональні електричні мережі".

Брак інформації є ризикованим для бізнесу. Щоб уникнути цього, скористайтеся Business Help від LIGA360. Надайте вашим співробітникам - керівникам, юристам, бухгалтерам, HR - усю потрібну інформацію для ухвалення рішень. Тільки зараз на акційних умовах. 

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини