Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Cертифіковані інженери-землевпорядники знову зможуть вносити зміни у Держземкадастр

Реклама

Кабінет Міністрів постановою від 25 липня 2023 року № 766 відновив реалізацію пілотного проєкту щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами - землевпорядниками.

За словами постійного представника Уряду у Верховній Раді Тараса Мельничука документом також встановлено особливості реалізації пілотного проєкту під час воєнного стану в Україні та протягом місяця з дня його припинення чи скасування, але не пізніше ніж до 31 грудня 2023 року.

Крім того, він вносить зміни до Порядку реалізації пілотного проекту щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами - землевпорядниками та вимог щодо проведення моніторингу виконання сертифікованими інженерами - землевпорядниками повноважень державних кадастрових реєстраторів, а також до Порядку оскарження рішень про внесення відомостей до Державного земельного кадастру, прийнятих сертифікованими інженерами - землевпорядниками в межах пілотного проекту.

Захисти нерухомість та землю компанії. Сервіс SMS-Маяк сповістить про незаконні реєстраційні дії щодо майна компанії. Замов за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини