Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Фонд держмайна затвердив критерії визначення підприємств для бронювання військовозобов'язаних працівників

Реклама

Фонд держмайна наказом від 31 травня 2023 року № 968 затвердив Критерії визначення підприємств, установ і організацій, які мають важливе значення для галузей національної економіки чи задоволення потреб територіальної громади в особливий період.

Згідно з цим наказом підприємства, установи, організації, що належать до сфери управління Фонду держмайна або щодо яких Фонд здійснює функції з управління корпоративними правами, що належать державі у їхніх статутних капіталах (далі - підприємства), визначаються такими, що мають важливе значення для галузей національної економіки чи задоволення потреб територіальної громади в особливий період, якщо вони відповідають хоча б одному з таких критеріїв:

1) підприємства, щодо яких прийнято рішення про приватизацію;

2) підприємства, щодо яких ФДМУ здійснює повноваження у сфері управління активами, стосовно яких ухвалено рішення про застосування санкцій відповідно до чинного законодавства;

3) підприємства, які здійснюють оброблення угідь сільськогосподарського призначення на площі не менше 80 га для провадження сільськогосподарської діяльності або підприємства, що займаються: овочівництвом - площею не менше 10 га, садівництвом - площею не менше 50 га;

4) підприємства, які виконують у поточному звітному періоді чинні договори з проєктування, будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонтів, експлуатаційного утримання доріг у межах територіальної громади, а також будівництва об'єктів для потреб цивільного захисту, територіальної оборони, соціального чи медичного спрямування, об'єктів транспортної інфраструктури, а також задіяні на роботах щодо усунення наслідків руйнувань тектонічного чи військового походження;

5) підприємства, одним із видів діяльності яких (станом на 01 січня 2022 року) згідно з КВЕД, є діяльність за одним із кодів:

  • 35. Постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря;

  • 36. Забір, очищення та постачання води;

  • 37. Каналізація, відведення й очищення стічних вод;

  • 38. Збирання, оброблення й видалення відходів, відновлення матеріалів.

Де читати про трудові зміни в умовах воєнного стану? У рішенні LIGA360:HR. Особливості дистанційної роботи, найму і звільнення працівників, бронювання й війського огляду та інші актуальні питання. Замовте LIGA360 - дізнавайтеся першими про найважливіше.

Запропонуйте своїй команді універсальний і зручний інструмент для роботи - рішення LIGA360. Придбайте його для 10 користувачів за ціною 3! На вибір - рішення для керівників, юристів, бухгалтерів та HR. Деталі акції.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини