Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Українцям не потрібно встановлювати лічильники на артезіанські свердловини, які використовуються для власних потреб

Реклама

Реформа надрокористування в Україні не вводить нових правил для тих, хто користується такою водою у побуті. Про це розповів Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець.

Нагадаємо, нещодавно Уряд затвердив Порядок ведення Державного реєстру артезіанських свердловин, а бізнес тепер зможе отримувати дозволи на користування надрами через електронний кабінет надрокористувача.

За словами Міністра, створення цифрового Державного реєстру артезіанських свердловин необхідне для обліку, систематизації та актуалізації даних. Адже до цього часу така інформація окремо збиралася і акумулювалася у різних державних органах. 

“Наразі маємо на меті систематизувати всі дані в єдиному  цифровому форматі. Таким чином держава розумітиме скільки таких свердловин по країні, де вони знаходяться і в якому стані. Надзвичайна ситуація в Херсонській і Миколаївській областях показала наскільки важливим це є для швидкого прийняття рішень і забезпечення людей водою”, - зазначив Руслан Стрілець.

Наразі в державному реєстрі обліковується понад 10 тисяч свердловин.

Міністр звернув увагу, що облік свердловин, плата за користування водою та зобов'язання отримувати дозвільні документи стосуються виключно бізнесу. Ці вимоги існували ще задовго до впровадження реформи. Єдине, що наразі змінюється для суб'єктів господарювання - формат взаємодії з державою. Він стає простим, цифровим, зручним. 

Підприємці слідкують за змінами з LIGA360. Це рішення дозволяє моніторити всі важливі фактори, що можуть впливати на діяльність компанії. Слідкуйте за законодавчими змінами, реєстраційними змінами компаній, згадками в ЗМІ. Відчуйте повний контроль інформації з LIGA360. 

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини