Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Відновлено реалізацію пілотного проєкту щодо внесення до ДЗК відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками

Реклама

27 серпня 2023 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів № 766 від 25 липня 2023 року, якою відновлено реалізацію пілотного проекту щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками в умовах воєнного стану. Про це повідомляє пресслужба Держгеокадастру.

Надання доступу сертифікованим інженерам-землевпорядникам до Державного земельного кадастру, які бажають прийняти участь у Пілотному проекті, здійснюється згідно з пунктом 1881 Порядку ведення Державного земельного кадастру.

Сертифікованим інженерам-землевпорядникам для надання доступу до Державного земельного кадастру необхідно подати до Держгеокадастру в паперовій або електронній формі такі документи:

  • заява про надання доступу до Державного земельного кадастру за формою згідно з додатком 55 Порядку;

  • довідка відповідності автоматизованого робочого місця користувача згідно з додатком 56 Порядку;

  • довідка про результати стажування;

  • інформація щодо відповідності сертифікованого інженера-землевпорядника критеріям, встановленим підпунктами 4 та 5 пункту 2 Постанови.

Документи потрібно надсилати на поштову адресу 03151, м. Київ, вул. Святослава Хороброго, 3, або на електронну пошту land@land.gov.ua.

На електронну пошту надсилаються копії сканованих документів, підписані кваліфікованим електронним підписом (КЕП) сертифікованого інженера-землевпорядника.

У Держгеокадастрі звертають увагу, що у разі відсутності додатків, зазначених у документі, або окремих аркушів, а також за наявності помилок в оформленні документа, що унеможливлює його виконання (відсутність підпису, відбитка печатки), документ не реєструється і повертається відправникові із зазначенням причини повернення або йому повідомляється про повернення документа телефоном.

Постанова діятиме до припинення або скасування воєнного стану в Україні та протягом місяця з дня його припинення або скасування, але не пізніше ніж до 31 грудня 2023 року.

Як захистити земельну ділянку від рейдерських захоплень? Спробуйте SMS-Маяк Земля - сервіс інформування про початок та хід реєстраційної процедури щодо об'єктів землекористування. Деталі за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини