Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Нова пошта розширила можливості відправки посилок з Польщі до України Новини компаній

Реклама

Нова пошта запустила новий сервіс, який розширює можливості відправки з Польщі до України. Відтепер документи та посилки вагою до 25 кг можна відправити через поштомати Inpost, а також з відділення Nova Post або викликом кур'єра на адресу. Про це інформує пресслужба компанії.

«Відправляючи з поштомата InPost, можна обрати будь-який по всій країні. Послуга доступна 24/7, клієнти мають змогу оформити доставку у відділення, поштомат Нової пошти або на адресу. Термін доставки в Україну із поштомата - 3 дні», - зазначається у повідомленні..

Щоб відправити посилку з Польщі в Україну через поштомат InРost необхідно:

1. Самостійно запакувати відправлення в коробку.

2. Оформити накладну на відправлення у мобільному додатку Nova Post, на сайті або в особистому кабінеті.

3. Оплатити відправлення онлайн та отримати код доступу до комірки поштомату через СМС-повідомлення, на електронну пошту або у додатку Nova Post. Код доступу є універсальним та відкриває доступ до будь-якого поштомата за умови наявності вільних комірок.

4. Обрати зручний поштомат InРost на карті.

5. Підійти до поштомата та ввести код доступу на екрані поштомата або відсканувати QR код із додатка Nova Post. Усі підказки будуть на екрані поштомата.

6. Покласти посилку в комірку поштомата, коли вона відчиниться. Після завантаження обов'язково закрити комірку.

Посилку через поштомат можна відправити протягом 72 годин після оплати. Якщо клієнт передумав відправляти посилку та не завантажив її в комірку, впродовж наступних 14 днів йому автоматично будуть повернуті кошти на картку.

Вартість доставки із поштоматів така ж, як і з відділення Nova Post у Польщі: документи (8*38*64 см) - 40 PLN; посилка до 2 кг (8*38*64 см)- 45 PLN; посилка до 10 кг (19*38*64 см) - 65 PLN; посилка до 25 кг (41*38*64 см)- 90 PLN.

Ваш бізнес бачитиме на 360! Топ-команди шукають інформацію для ухвалення рішень у LIGA360. Замовте презентацію, щоб дізнатися більше.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини