Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

США допоможуть Україні модернізувати програми підтримки бізнесу

Реклама

США допоможуть Україні модернізувати програми підтримки бізнесу та проєкти по залученню приватних інвестицій. Про це домовились Перший віцепрем'єр-міністр України - Міністр економіки України Юлія Свириденко із послом Сполучених Штатів Америки в Україні Бріджит Брінк та Директором Місії USAID в Україні Джеймсом Хоупом під час зустрічі, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Як зазначається, українська сторона представила 11 ключових пріоритетів на поточний рік, а також ініціативи в рамках Ukraine Facility. Насамперед мова йшла про розширення можливостей для українського експорту, залучення інвестицій та реформи в енергетичному секторі. Також сторони обговорили можливості участі американського бізнесу та місії USAID в реалізації спільних проєктів.

«Зараз ми прагнемо якомога скорішого відновлення економіки, яке неможливе без залучення приватних інвестицій. А для цього ми маємо розширити можливості для страхування інвесторів від військових ризиків. На жаль українське ЕКА має обмежені можливості щодо збільшення фінансування відповідних програм. Тому, пропонуємо розглянути можливості щодо розширення страхування інвесторів з боку DFC або інших фінансових організацій», - наголосила Юлія Свириденко.

Сторони домовились, що USAID долучиться до обговорення Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва на період до 2027 року, яку зараз розробляє Міністерство економіки. Її метою є сприяння розв'язанню нагальних проблем малого та середнього бізнесу, які стосуються доступу до фінансування, перебоїв з логістикою, зниження купівельної спроможності та нестачі кваліфікованих кадрів.

Також під час діалогу з американськими партнерами мова йшла про посилення аналітичної складової Мінекономіки.

За словами Свириденко, цього року влада планує модернізувати програми підтримки малого та середнього бізнесу заради підвищення їхньої ефективності.

«Маємо сфокусуватись на створенні нових робочих місць та збільшенні вкладу нових підприємств в створення додаткового ВВП. Тому більше уваги будемо приділяти саме розвитку малого та середнього бізнесу, особливо переробних підприємств», - зазначила Свириденко.

Вона запросила американських колег не тільки розширити фінансову підтримку відповідних програм, а й поділитись власним досвідом щодо того, як зробити підтримку малого та середнього бізнесу більш ефективною.

А ваша топ-команда є поінформованою? Дашборд у LIGA360 - прозоре та актуальне джерело даних. Стежте за новинами, медіа-активністю конкурентів та правовою інформацією на єдиному ресурсі. Дізнайтеся про переваги корпоративного рішення LIGA360 за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини