Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

До системи єЧерга для вантажівок додали нові опції

Реклама

З 29 березня на порталі з'являться оновлення, які підвищать прозорість функціонування системи єЧерга. Про це інформує пресслужба Мінвідновлення.

Так, у розділі «Завантаженість» на сайті та у застосунку з'явиться низка нової інформації:

  • номерний знак причепу вантажівки. Раніше в системі було відкрито номер тягача;

  • новий список «На контролі в МАПП», де будуть транспортні засоби, які заїхали на контроль в пункт пропуску завдяки реєстрації в системі єЧерга. Також буде відображено час перебування такого транспорту в пункті пропуску. До всіх вантажівок зі списку «На контролі в МАПП», «Приготуватись до в'їзду» та «Черга очікування» буде додано дату, час бронювання місця в черзі та порядковий номер. Останній присвоюється у момент бронювання місця в черзі;

  • окремі позначки для машин, що виконують спеціальні, гуманітарні рейси, або перевозять пошту. Номери машин, які здійснюють спеціальні рейси в системі будуть приховані з міркувань безпеки.

У міністерстві звертають увагу, що нумерація та час реєстрації в чергу буде відображатись тільки для тих вантажівок, які стали в чергу після оновлення в системі.

Спробуйте LIGA360 PRO - рішення нового покоління для пошуку й аналізу інформації. Знаходьте відповіді, консультації експертів та алгоритми дій для вашої сфери діяльності. Більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини