Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Шабалинівський спиртовий завод виставлено на приватизацію зі стартовою ціною менш мільйона гривень

Реклама

Фонд держмайна виставив на приватизацію Єдиний майновий комплекс ДП «Шабалинівський спиртовий завод». Стартова ціна об'єкту становить 959,1 тис. грн. Про це повідомив Голова ФДМУ Віталій Коваль у Telegram.

«Шабалинівський спиртовий завод» - це шанс для інвестора реалізувати свої бізнес-ідеї на базі існуючих виробничих потужностей та інфраструктури. Новий власник зможе диверсифікувати напрямки діяльності та створити додану вартість», - наголосив Коваль.
Завод розташований у селі Іванівка Ніжинського району, поруч з озером та автошляхами М-02 і Т-2523, що забезпечує зручну логістику та додаткову привабливість для інвестицій.
До складу ЄМК входять: 51 об'єкт нерухомого майна (12 311,7 кв. м), 2 земельні ділянки (56,46 га), 3 автівки, 250 одиниць рухомого майна (обладнання, меблі тощо).
За умовами приватизації новий власник зобов'язаний погасити наявну заборгованість підприємства по зарплаті у розмірі 552 тис. грн та перед бюджетом - 21 168 тис. грн, а також забезпечити збереження робочих місць протягом 6 місяців.

Онлайн-аукціон відбудеться 16 травня в системі «Прозорро.Продажі». Заявки на участь прийматимуться до 15 травня включно.

Спробуйте єдиний робочий простір для топ-команди. Рішення LIGA360 дозволяє синхронно бачити показники, що впливають на бізнес: зміни конкурентів, згадки в медіа, зміни законодавства, економічні новини. Побачте свою компанію під кутом 360 прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини