Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Уряд оновив порядок бронювання військовозобов'язаних працівників

Реклама

Кабінет Міністрів постановою від 8 травня 2024 року № 520 вніс зміни до постанови N 76 «Деякі питання реалізації положень Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

За словами постійного представника Уряду у Верховній Раді Тараса Мельничука, нововведення стосуються, зокрема, Порядку бронювання військовозобов'язаних за списком військовозобов'язаних під час дії воєнного стану.

Згідно з документом, повноваження, які раніше були покладені на Генеральний штаб Збройних Сил покладаються на Міноборони. Це, зокрема:

  • розгляд та погодження розроблених органами державної влади, іншими державними органами списків військовозобов'язаних, які пропонуються до бронювання на період мобілізації та на воєнний час;

  • подання погоджених списків до Мінекономіки для прийняття відповідного рішення;

  • доведення рішення Мінекономіки щодо бронювання військовозобов'язаних до відома відповідних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Крім того Порядок та критерії визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, доповнено положенням щодо надання Міноборони копій рішень про відповідність підприємства відповідним критеріям та про підтвердження статусу критично важливого підприємства або про позбавлення такого статусу.

Читайте також: Мобілізаційні зміни: на що звернути увагу роботодавцям

Брак інформації є ризикованим для бізнесу. Щоб уникнути цього, скористайтеся LIGA360. Надайте вашим співробітникам - керівникам, юристам, бухгалтерам, HR - усю потрібну інформацію для ухвалення рішень. Дізнавайтеся більше за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини