Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Уряд затвердив порядок ведення Єдиного держреєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів

Реклама

Кабінет Міністрів на засіданні 10 травня затвердив Порядок ведення Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів. Про це повідомив постійний представник Уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Документом, зокрема, встановлюються процедури збирання, зберігання, обробки та використання відомостей Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів, а також визначається порядок перевірки дійсності військово-облікових документів консульськими посадовими особами закордонних дипломатичних установ України, уточнення персональних даних військовозобов'язаних та резервістів.

Крім того, Порядок врегульовує організацію інформаційної взаємодії Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів з інформаційно-комунікаційними системами, реєстрами (у тому числі публічними), базами (банками) даних центральних органів виконавчою влади, визначених у статті 14 Закону «Про Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов'язаних та резервістів».

Також ним визначено порядок електронної ідентифікації в електронних кабінетах, перелік відомостей, що відображаються в них, а також перелік послуг, які надаються призовнику, військовозобов'язаному, резервісту через електронні кабінети.

Legal Solution допоможе кожному фахівцю, що потребує аналізу законодавства й пошуку НПА. Керівникам, юристам, бухгалтерам, кадровикам та іншим фахівцям. Замовте доступ за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини