Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Митні ризики: за чотири місяці 2024 року митниці виявили порушень на 6 млрд грн

Реклама

Держмитслужба інформує, що протягом січня-квітня 2024 року митниці виявили 3275 порушень митних правил на суму 6 млрд грн. При цьому вартісний показник збільшився майже в 3,5 рази порівняно з аналогічним періодом 2023 року.

У 965 справах про порушення митних правил тимчасово вилучено предмети правопорушень на суму майже 104 млн гривень. Зокрема:

  • промислових товарів на суму майже 50 млн грн;

  • продовольчих товарів на суму понад 23 млн грн;

  • транспортних засобів на суму 29 млн грн;

  • валюти на суму 1,5 млн грн.

У 1160 справах про порушення митних правил, у тому числі заведених у попередніх періодах, митницями застосовано адміністративне стягнення у вигляді штрафу на суму 28 млн грн, стягнуто штрафів на суму 31 млн грн. 

На розгляд до суду митницями передано 1623 справи про порушення митних правил на суму 4,5 млрд грн. У 1613 справах, у тому числі заведених у попередні періоди, судом прийняті рішення про накладення стягнень у вигляді штрафу та конфіскації на загальну суму 540 млн грн (конфіскація - 243 млн грн, штрафи - 297 млн грн).

Спробуйте перше рішення для комплаєнс-контролю в Україні. LIGA360 надає повноту інформації для AML/KYC перевірок та процедури due dilligence. Верифікуйте контрагентів, оцінюйте санкційні та корупційні ризики щодо них. Замовте за посиланням.

Читайте також:

ЗЕД і комплаєнс: що потрібно врахувати

Повернення митних перевірок. До чого готуватися бізнесу?

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини