Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Повернення митних перевірок: Закон підписаний Президентом

Реклама

Верховна Рада 20 березня прийняла в цілому законопроєкт № 9456, яким врегулювала митне оформлення біометану та підвищила поріг вартості посилок без письмового декларування. Сьогодні, 14 травня, Закон підписано Президентом України та набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Серед іншого, Закон передбачає відновлення митних перевірок з 1 травня 2024 року.

Встановлено, що з 1 травня 2024 року буде скасовано мораторій на документальні перевірки та зустрічні звірки, які були розпочаті та не завершені до 24 лютого 2022 року, крім документальних перевірок, зустрічних звірок, на які встановлено мораторій.

Акти (довідки) про результати документальних перевірок, зустрічних звірок, заперечення до актів перевірок, податкові повідомлення-рішення, процедура вручення яких не була завершена до 24 лютого 2022 року, надсилаються (вручаються) до 1 липня 2024 року.

Документальні перевірки проводитимуть за наявності безпечних умов для їх проведення. Перевірки, які були розпочаті (поновлені), але не можуть бути завершені у зв'язку з відсутністю безпечних умов для їх проведення, зупиняються за рішенням керівника митного органу або особи, яка виконує його обов'язки, до відновлення безпечних умов та/або усунення перешкод для їх проведення. Таке рішення може бути прийнято у тому числі за вмотивованою заявою платника податків.

Детальніше читайте у матеріалі: Повернення митних перевірок. До чого готуватися бізнесу?

Як підготуватися до перевірок держорганів? З рішенням LIGA360. Практичні рекомендації, докладні алгоритми дій й відповіді на питання щодо перевірок. Деталі за посиланням. 

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини