Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

НБУ оштрафував Ощадбанк за порушення законодавства на платіжному ринку

Реклама

Національний банк оштрафував державний Ощадбанк на 170 тис. грн за порушення вимог законодавства на платіжному ринку. Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Йдеться, зокрема, про порушення Ощадбанком вимог щодо застосування посиленої автентифікації користувача під час здійснення електронної взаємодії та отримання користувачем доступу до рахунку за допомогою засобів дистанційної комунікації.

Також банк не виконував обов'язку емітента надавати ПІН, індивідуальну облікову інформацію та / або іншу інформацію, яка дає змогу здійснювати платіжні операції з використанням платіжного інструменту, лише держателю платіжного інструменту.

Ще одне виявлене регулятором порушення - невиконання Ощадбанком обов'язку надавача платіжних послуг, що обслуговує неналежного отримувача, заблокувати кошти в сумі неналежної платіжної операції на рахунку неналежного отримувача на строк до 30 календарних днів для встановлення правомірності платіжної операції в разі опротестування неналежної платіжної операції платником та/або власником рахунку.

Відповідне рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем ухвалив 3 червня 2024 року.

Перевіряєте відповідність вимогам регуляторів? Спробуйте LIGA360. У нашій найповнішій базі документів ви зможете знайти усі чинні норми Податкової, Нацбанку та інших держорганів. Дізнайтеся більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини