Кабінет Міністрів розширив можливості для бронювання працівників критичної інфраструктури. Відповідні зміни до постанови № 76 Уряд вніс на засіданні 5 червня.
Документом, зокрема, передбачається:
бронювання 100% працівників підприємствами ОПК, які мають контракти для ЗСУ та інших військових формувань. Працівники можуть бути заброньовані на період дії таких контрактів;
бронювання 100% працівників підприємствами електроенергетичного, ядерно-промислового, вугільно-промислового та нафтогазового комплексів та підприємств, які відновлюють чи ремонтують зруйновані або пошкоджені підприємства енергетичного комплексу;
бронювання 100% працівників підприємствами, що будують фортифікації, на період дії договору будівництва;
кількість військовозобов'язаних працівників ДСНС та Нацполіції системи МВС, які підлягають бронюванню, може становити понад 50%. Тобто забронювати можна буде до 100% працівників, за наявності обгрунтування та окремого погодження Міністра оборони.
Крім того, критичним підприємствам збільшено термін бронювання від 6 місяців до 12 місяців та дозволено бронювати військовозобов'язаних із дефіцитними військово-обліковими спеціальностями.
За матеріалами Мінекономіки
Де читати про трудові зміни в умовах воєнного стану? У рішенні LIGA360:HR. Особливості дистанційної роботи, найму і звільнення працівників, бронювання й війського огляду та інші актуальні питання. Замовте LIGA360 - дізнавайтеся першими про найважливіше.