Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

В Україні схвалили Стратегію з розвитку кредитування

Реклама

Рада з фінансової стабільності схвалила Стратегію з розвитку кредитування. Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Як зазначається, стратегія відображає цілісне бачення ключових засад розвитку кредитування в Україні та необхідних для їх реалізації дій, що сприятимуть стійкому відновленню економіки країни.

Вона має на меті сприяти забезпеченню фінансовими ресурсами відновлення енергетичної інфраструктури та стимулюванню попиту, спрямованого на підвищення обороноздатності країни, зокрема з боку підприємств оборонно-промислового комплексу, переробної промисловості, сільського господарства та бізнесу на деокупованих і наближених до фронту територіях.

Реалізація її заходів відбуватиметься за двома фокусами: активізація кредитування пріоритетних напрямів в умовах воєнного стану та розвиток законодавчої бази для подальшого стимулювання ринкового кредитування.

Прогнозується, що впровадження Стратегії з розвитку кредитування сприятиме розширенню доступу до кредитних ресурсів та розвитку підприємництва, залученню інвестицій, створенню нових робочих місць, а також поверненню українців з-за кордону.

Довідково:

Рада з фінансової стабільності створена в березні 2015 року Указом Президента і є форумом для фахового обговорення системних ризиків, що загрожують фінансовій стабільності держави.

До її складу входять представники Нацбанку, Мінфіну, Мінекономіки та інших установ.

Хочеш дізнатися секрети успішної роботи з інформацією? Замов презентацію нової LIGA360. Дані та джерела для всієї команди: топменеджерів, юристів, бухгалтерів, копмлаєнс-фахівців і не тільки. 

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини