Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Україна представила 95 інвестиційних проєктів на Конференції з відновлення

Реклама

Міністерство економіки представило Інвестиційний гайд України на Конференції з відновлення у Берліні. Про це повідомляє пресслужба міністерства.

Інвестиційний гайд був підготовлений у співпраці з KSE Institute та за підтримки консультантів з великої четвірки. Він містить детальний огляд ключових секторів - енергетики, транспорту та логістики, агропромислового комплексу, «зеленої» металургії, фармацевтичної галузі та медицини, критичних матеріалів, ІТ, а також приклади інвестиційних проєктів у вказаних секторах. Крім того, гайд детально описує інвестиційний ландшафт України.

Документ також містить 95 інвестиційних проєктів, що потребують близько $27 млрд фінансування. До гайду було включено проєкти в різних секторах економіки, які представляють різні компанії (за розміром, формою власності, сферою діяльності).

Зазначається, що багато проєктів наразі вимагають подальшого доопрацювання. Для збільшення кількості готових для залучення фінансування проєктів Уряд планує запустити Project Preparation Facility.

"Щоб наздогнати країни ЄС за рівнем ВВП на душу населення, Україні потрібні інвестиції або передача технологій у розмірі $10-30 млрд на рік протягом наступного десятиліття. Війна не означає ембарго на інвестиції», - зазначила Перший віцепрем'єр-міністр - міністр економіки України Юлія Свіриденко.

Вона додала, що у 2023 році іноземні інвестори вклали в економіку України $4,25 млрд, що перевищує обсяги 2016-2017 років.

В міністерстві підкреслили, що для залучення потенційних інвестиційних партнерів Україна спільно з міжнародними фінансовими інституціями та страховими компаніями встановлює ініціативи з відновлення та розвитку, спрямовані на полегшення доступу до фінансування та зменшення інвестиційних ризиків. Також пропонуються різні стимули для великих інвестицій, включаючи податкові та митні пільги, субсидії та спрощений доступ до інфраструктури та комунальних послуг.

Нова LIGA360 змінює все! Замов персональну презентацію для твоєї компанії і твоїх індивідуальних потреб. Гарантуй злагоджену роботу команди в єдиному інформаційному просторі та уникай ризиків.  

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини