Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Агровиробники з прифронтових територій зможуть безоплатно отримати добрива

Реклама

Понад 3 300 українських агровиробників з прифронтових та деокупованих областей зможуть безоплатно отримати мінеральні добрива від Уряду США у межах ініціативи AGRI-Україна для польових робіт в сезоні 2024-2025 років. Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

Загалом українським фермерам передадуть 6,6 тисяч тонн добрив (до 2 тонн карбаміду кожному погодженому учаснику) через Програму USAID Агро.

Реєстрація на отримання допомоги здійснюватиметься у Державному аграрному реєстрі.

Прийом заявок триватиме з 11 по 25 червня 2024 року або до вичерпання обсягів допомоги.

Отримати допомогу можуть агровиробники, які:

  • мають в обробітку від 5 до 500 га в Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях (за винятком тимчасово окупованих територій);

  • вирощують зернові або олійні культури;

  • зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, зокрема, сімейні фермерські господарства.

Погоджені заявники, які обробляють від 5 до 25 га землі (власна та орендована), отримають по одній тонні добрива. Ті, хто обробляють від 25 до 500 га - по дві тонни. Очікується, що допомога буде використана для внесення під зернові та олійні культури врожаю 2025 року.

Нова LIGA360 змінює підходи в роботі з інформацією. Відтепер всі джерела даних в єдиному комплексному продукті: законодавство, судові рішення, аналітика, реєстри, санкційні списки та медіа. Замов індивідуальну презентацію прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини